6 najgorszych momentów w maratonie Anti-Black History Month Miesiąc Fox News (2023)

Fox News zwiększył relacje z miesiąca historii anty-czarnych, podobnie jak miasta gotowe przeciwdziałać neonazistom na ulicach

PrzezRae Hodge

Reporter personelu

Opublikowane 25 lutego 2023 5:56 (EST)

The 6 worst moments in Fox News' anti-Black History Month marathon (1)

Gwiazda Davida na drzwiach, synagoga(Getty Images/Jose Luis Raota)

--

Akcje

");}

Miasta w całym kraju są dziś w pogotowiu po ostrzeżeniach policyjnych przed wzrostem „przemocy z brutalnego przemocy”Neo-NasiIBiałe grupy supremacjiktórzy organizują „narodowy dzień nienawiści”.

Grupy nienawiści zostały poinstruowane TODROP BANNERS, umieszczone naklejki i ulotki oraz rozpowszechniły rasistowskie i antysemickie graffiti w miastach w Ameryce Północnej w ostatniej sobotę Miesiąca Czarnej Historii.Zachęcane są same publiczne pokazy nienawiści, tak samo jak incydenty skierowane do żydowskich Amerykanów o molestowanie i przemoc.Wedługżydowskie media do przodu, „Mężczyzna oskarżony o strzelanie do dwóch żydowskich mężczyzn, którzy opuścili poranne nabożeństwa w prawosławnym obszarze Los Angeles w kolejnych dniach w zeszłym tygodniu, dołączył zdjęcie ulotki Ligi Obrony Goyim w e -mailu do kolegów z klasy około dwa miesiące przed atakiem”.Członkowie tej samej grupy, Goyim Defense League, zostali niedawno zauważeni, że nękają opiekunów Chabad z Południowego Orlando.

Plany grup neonazistów pojawiają się na końcu miesięcznej kampanii rasistowskiej i anty-czarnej relacji z głównym punktem medialnym prawicowego, Fox News.Jak wytyczyła się Media Group Media, sieć - która byłaostatnio okazało się, że świadomie okłamał widzóww trakcieMachanie konfederatemMob atakujący Kapitool 6 stycznia-opublikował lub wyemitował nową historię, która codziennie rozwija narracje anty-czarne podczas Miesiąca Czarnej Historii.

„Chociaż Fox wyemitował kilka segmentów Miesiąca Czarnego Historii”Media Matters zauważono, „Spędziłem więcej czasu antenowego na pchanie rasistowskiej retoryki ... FIDY FOX rozprzestrzeniły anty-czarne narracje, oskarżając administrację prezydenta Joe Bidena o anty-biały rasizm; strach o krytycznej teorii rasy, która jest nauczana w szkołach K-12 w ramach szkoły K-12 w ramach w ramach szkół K-12Tak zwany „obudzony” liberalny program; i podważanie istnienia i szkody wyrządzonej przez rasizm systemowy ”.

Powiązany

Co się stanie, jeśli pozew Dominion zakończy się powodzeniem: czy Fox News kiedykolwiek zostanie zniszczony?

Historie prawie zawsze podążają za tą samą formułą: jeśli osoba kolorowa ratuje akt rasizmu, członek Fox Commentariat lub gościnnie określa tę kolorową osobę rasistę.

NAPiątek, Fox dał prokuratorowi generalnemu Missouri, aby oskarżyć czarnego prokuratora St. Louis o „wstrzyknięcie rasy” w spór po tym, jak prokurator zasugerował, aby prokurator generalny dążenie do usunięcia jej z urzędu może być motywowane rasowo.NACzwartek, Brian Kilmeade z Foxa dał Korei Północnej iOdmowa rasizmuYeonmi Park Free Reign, aby porozmawiać o tym, jak popełnienie czarnej kobiety w Chicago było „bardziej szalone niż Korea Północna”.Środa, Republikański republikanin Texas Lance Gooden zabrał Tofox, aby zasugerować Kalifornii Demokratyczny przedstawiciel Judy Chu - pierwsza chińska kongresmenka z chińskiego amerykańskiego - to chiński szpieg „grający na karcie wyścigowej”.

Oto 7 innych rzeczy, które mogą cię nazwać rasistą przez sieć:

01

Trzymaj nazistów z dala od wojska USA

5 lutego:Według Marka Levina, który jest gospodarzem cotygodniowego programu Fox News, „anty-biały rasizm” jest tym, w czym uczestniczą szeroka gama Amerykanów, gdy wzywają do reformy przeciwko niesprawiedliwości. W jego programie „Life, Liberty & Levin”-który ma wszystkoDreszcz w piwnicznym miejscu w telewizji publicznej, ale niestety żaden z blasku-Levin otworzył podłogę dla swojego gościa, Victora Davisa Hansona instytucji Hoover, który ubolewał za liczbę sposobów, w jaki biały mężczyźni cierpiał teraz, gdy Disney, American Airlines,A Stanford University ma inicjatywy różnorodności i integracji.Prowinne komentarze Hansona rozszerzyły się na ostatnie próby Pentagonu zwiększenia rekrutacji i różnorodności w wojsku - szczególnie poprzez ograniczenie wcześniej udokumentowanych siedlisk rasistowskich oraz „polowanie na białą wściekłość i białą supremację w szeregach”.

02

Przebaczenie pożyczki studenckiej

5 lutego:W tej samej transmisji Levin nie pozwolił prezydentowi Joe Bidenowi oderwać się od haczyka za to, co według niego jest rasistowską akcją.Zauważając, że czarni studenci posiadają nieproporcjonalną ilość długu edukacyjnego, Levin zasugerował, że to uczyniło to Biden's Student Loan Revity Plan „rasistowski”.

03

Przestudiuj historię USA

14 lutego-Jaka lista potępiających momentów w anty-czarnych narracjach z Fox News byłaby kompletna bez wzmianki o Tucker Carlson?W wyglądzie z Carlsonem, opadającym komikiem i producentem prawicowych nie-sekundTop RoseanneOferował widzom doskonały przykład tego, jak anty-czarny rasizm i antysemityzm są często łączone ze sobą ekstremistów we współczesnej retoryce, gdy twierdziła, że krytyczna teoria ras jest „niczym innym jak nazizmem” i „antysemityzmem”.

Barr fantazjował, że krytyczna teoria rasy „oparta jest na białych Żydach i wszystkich kłopotach spowodowanych przez białych ludzi. Mają na myśli Żydów i wiem, że tak”.Barr absurdalnie nalegał „biały rasizm” oznacza „kontrolę żydowską” i że jest to narracja zmuszona do „podziału populacji”.

04

Wspomnienie o przeszłych aktach rasizmu

10 lutego:Fox 'Lisa Kennedy Montgomery-biała była MTV VJ, która potknęła się od alt-muzyki do alt-right-robi listę jej pojawienia się w „Liczby liczebnej” Foxa, gdzie nazywała Sekretarza Transportu Pete Buttigieg „Crackerem, który tylko chceRasowo dzielą kraj dalej.

O co możesz zapytać, poproszonyTa uwagaz blacowanej dawnej osobowości?Buttigieg zauważył, że tworzenie amerykańskiego systemu autostrad międzystanowych nieproporcjonalnie przesiedlonych czarnych mieszkańców podczas jego budowy, a nawet rozszczepione w pół czarnych dzielnicach.

Następnie Julie Banderas z Fox wskoczyła, by oskarżyć Demokratów o „upolitycznienie… i użycie kolejnego kolejnego programu Woke, aby w zasadzie ukarać tych, którzy nie wierzą w tę samą retorykę, którą wyrzucają”.

05

Zwalczanie dyskryminacji

9 lutego:Uwzględnienie jest prawie niesprawiedliweFox 'Laura Ingrahamna tej liście.Jej wkład w anty-czarne media informacyjne na przestrzeni lat są tak znaczące, że powinny być słusznie rejestrowane we własnej sekcji-jak średnia mrugnięcia Pete Rose.Warto jednak zwrócić uwagę na ten moment w programie telewizyjnym Ingrahama, w którym skrytykowała University of South Florida za dzielenie się zasobami z studentami na temat różnorodności rasowej i wsparcia integracji, w tym zasobów antyrasistowskich i usług poradnictwa.

To było po prostu zbyt wiele dla Ingraham, która zaoferowała podłogę swojemu gościowi prawicowi działaczowi Chrisowi Rufo, któryTwierdził, że szkoła była zaangażowana w „kultowe programowanie” i miała na celu „uczynić [dzieci] lewicowców”.

06

Uznając Czarnych za budowę Stanów Zjednoczonych

7 lutego:To nie wystarczyło, że Jesse Watters Foxa żartował z powodu czeku na niewolnictwo, ponieważ jest „1% czarny”.Współgórz „The Five” zajęła chwilę, aby zatrzymać swoją tyradę na temat niebezpieczeństw czarnych postaci z kreskówek w filmach Disneya, aby ręcznie wymienić przymusową pracę zniewolonych czarnych ludzi, którzy budowali wczesną infrastrukturę w USA.Zamiast tego chwalili tych, którzy „sfinansowali” tę infrastrukturę: białe osłony.

„Kiedy mówisz:„ Kto coś buduje? ”Cóż, kto to zaprojektował, kto był architektem, który to sfinansował? Partia Pracy to tylko część. Więc jeśli będziemy rozmawiać o odszkodowaniach - które jestem na to otwarty, ponieważ mam 1%Czarny - mogę otrzymać czek. Musisz o tym dokładnie porozmawiać ”Watters powiedział widzom.

07

Wzywanie rasizmu (ale tylko jeśli jesteś osobą koloru)

20 lutego:Wzywanie rasizmu nie jest rasistowskie.W rzeczywistości, gdy grupa skomponowana wyłącznie z kolorowych ludzi omawia rasistowskie uwagi wykonane przez inną kolorową osobę, to o najmniejszej ilości rasizmu, który można uzyskać w dźwięku.A jednak Fox News Commentariat wielokrotnie pokazuje, że te momenty są tam, gdzie uważają, że białe opinie są najbardziej konieczne.Kiedy Wajahat Ali, współpracownik Daily Beast został zapytany, czy dzielenie dziedzictwa etnicznego z Nikki Haley zmusza go do jej wsparcia, Ali odpowiedział niszczycielską pieczeń polityki Haley.

„Cytując Zorę Neale Hurston,„ Nie wszystkie skinfolk są Kinfolk ”.Nikki Haley zamiast tego jest Dinesh D'Souza z Candace Owens. Jest Alpha Karen z brązowej skóry. A dla białych supremacji i rasistów jest idealnym kandydatem do Mandżurczyków. I zamiast ją oklaskiwać, jestem po prostu oburzona ludźmi takimi jak Nikki Haley, WhoWiedz lepiej - których rodzice byli beneficjentami, jak powiedział Asha, o ustawie o imigracji i narodowości w 1965 r. - która przeszła dzięki tym pierwotnym protestującym BLM i ustawie o prawach obywatelskich ” - powiedział Ali.

Ali's komentował podczas występu z MSNBC Mehdi Hasan i kolegą Guestasha Rangappa z Yale Jackson School of Global Affairs.

Fox „Lisa Kennedy Montgomery nazwał komentarze„ obrzydliwym ”i„ jawnym rasizmem ”.

Nawiązanie Fox News dotyczących policji czarnych i brązowych rozmów rasizmu ludzi nie jest nowe.WKwiecień 2021 r, wykorzystał ten sam bit, aby oskarżyć użytkowników Czarnego Twittera o rasizm, gdy wielu skrytykowało republikański senator z Południowej Karoliny Tim Scott.SiećNajnowsze zastosowanie tej taktykiPrzychodzi po Haley, w swoim przemówieniu kampanii z 15 lutego fałszywie oskarżyła prezydenta Joe Biden i wiceprezydenta Kamali Harris o Calling America Rasist.

„Każdego dnia mówi się nam, że Ameryka jest wadliwa, zgniła i pełna nienawiści. Joe i Kamala twierdzą, że Ameryka jest rasistą. Nic nie może być dalsze od prawdy”.

Biden i Harris mają,W wcześniejszych uwagach, omówił wpływ-i potrzebę wykorzenienia-długo osadzonego rasizmu systemowego wciąż pozostawionego w amerykańskich instytucjach nawet po reformach Crow Post-Jim.


PrzezRae Hodge

Rae Hodge jest reporterem naukowym Salon.Jej oparte na danych, zasięg śledczy obejmuje ponad dekadę, w tym wcześniejsze role z CNET, AP, NPR, BBC i innych.Można ją znaleźć na Mastodon w @Raehodge @Newsie.social.

WIĘCEJ ZRae Hodge

");} else {Document.Write (" ");}

Powiązane tematy------------------------------------------

Anty-czarnośćAntysemityzmEkstremizmFaszyzmFox NewsGłoska bezdźwięcznaNeo-NasiRasizm

Powiązane artykuły

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Patricia Veum II

Last Updated: 22/10/2023

Views: 6150

Rating: 4.3 / 5 (44 voted)

Reviews: 83% of readers found this page helpful

Author information

Name: Patricia Veum II

Birthday: 1994-12-16

Address: 2064 Little Summit, Goldieton, MS 97651-0862

Phone: +6873952696715

Job: Principal Officer

Hobby: Rafting, Cabaret, Candle making, Jigsaw puzzles, Inline skating, Magic, Graffiti

Introduction: My name is Patricia Veum II, I am a vast, combative, smiling, famous, inexpensive, zealous, sparkling person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.