10 mandatów Senatu najprawdopodobniej rzuci się w 2024 r. |CNN Politics (2023)

CNN- -

W cyklu konkursu prezydenckim wyścigi Senatu nie zwracają takiej samej uwagi, gdy do dnia wyborów będzie jeszcze rok.Ale początek drugiego kwartału pozyskiwania funduszy na początku tego miesiąca przyniósł szereg nowych nazwisk kandydatów - niektórzy zadeklarowani, a niektórzy wciąż przeżywają swój czas - które pomogą ukształtować wyścig o kontrolę komnaty w 2024 r. I ostateczną dynamikę władzy dla każdego, kto jest prezydentemw 2025 r.

Ponieważ więcej kandydatów rozpoczynają kampanie w tym miesiącu, perspektywa konkurencyjnych podstawowych stała się bardziej realna - szczególnie po stronie republikańskiej.Jest to szczególnie prawdziwe w trzech najlepszych siedzeniach najprawdopodobniej, które reprezentują najlepsze szanse GOP na wybranie jednego lub dwóch miejsc, które musieliby kontrolować komorę, w zależności od tego, kto wygra prezydencję.(Rankingi oparte są na raportach CNN, danych z pozyskiwania funduszy i danych historycznych na temat tego, jak działały państwa i kandydaci).

GOP w Zachodniej Wirginii - głównie między gubernatorem i kongresmenem - już się warzył, ale wygląda jeszcze bardziej kontrowersyjnie z grupami zewnętrznymi, takimi jak klub politycznego ramienia, reklamujące miliony, które planują wydać.Ten wyścig będzie bitwą markiz między krajowymi siłami zakładowymi GOP a konserwatywną grupą zewnętrzną.I, podobnie jak w innych rasach, takich jak Montana i Nevada, ten przetestuje nową strategię Krajowego Komitetu Senatorskiego Republikańskiego Komitetu Republikańskiego polegającą na wyborze stron podstawowych.

Nie można mówić o republikańskich podstawach bez dyskutowania byłego prezydenta Donalda Trumpa.Od 2016 roku lojalność wobec niego jest kluczowym testem lakmusowym dla GOP - często więcej niż faktycznego konserwatyzmu.Ale przestrzeganie jego teorii spiskowych czasami zaszkodziło republikanom w wyborach powszechnych, przy czym 2022 r. Był głównym przykładem.

Przewodniczący NRSC, Montana Sen. Steve Daines, poparł Trumpa.A na razie wydaje się, że były prezydent.CNN poinformował, że poinformował dwóch członków klubu Freedom, których wcześniej wspierał - w Zachodniej Wirginii i Montanie - że nie będą mieli poparcia dla Senatu.(W Montanie rep. Matt Rosendale nie ogłosił jeszcze swojej kampanii, ale oczekuje się, że zakwestionuje preferowanego kandydata NRSC).

Jednak w rankingu tego miesiąca nie chodzi o dramat podstawowy.W Pensylwanii republikanie odetchnęli z ulgą w maju, kiedy zaprzeczanie wyborom Doug Mastriano, świeżo po 15-punktowej straty gubernatorskiej, postanowił nie biegać.Oczekiwanie, że Dave McCormick wejdzie do wyścigu z wyraźniejszym pasem - a brak kandydatów GOP w innych stanach - uderza w Keystone State o jedno miejsce na tej liście, co jest nieco bardziej prawdopodobne.

Ogólnie rzecz biorąc, mapa Senatu pozostaje ofensywną okazją dla republikanów.Demokraci zajmują siedem z 10 mandatów najprawdopodobniej w przyszłym roku, niezależny posiada jeden, a republikanie posiada dwa - awarię, która raczej nie zmieni, chociaż kolejność rankingu prawdopodobnie ewoluuje w nadchodzących miesiącach.

1. Wirginia Zachodnia

Obecny: Demokrata Joe Manchin

The 10 Senate seats most likely to flip in 2024 | CNN Politics (1)

Senator Joe Manchin jest w centrum uwagiwycieczka do New Hampshirewywołanespekulacjao potencjalnej ofercie prezydenckiej strony trzeciej.Umiarkowany Demokrata - powszechnie postrzegany jako jedyny Demokrata, który mógłby pełnić to miejsce w Senacie w stanie Trumpa dwukrotnie noszona przez podwójne cyfry - powiedział, że nie podejmie decyzji o ubieganiu się o reelekcję do końca roku.On zrobiłZwiększ zbieranie funduszyW drugim kwartale, który zwykle jest znakiem, że zasiedziały przygotowuje się na kolejny wyścig.Na razie wydaje się, że utrzymuje swoje opcje otwarte podczas oglądania republikańskiego wrzenia pierwotnego.

Republikanie narodowi są zdecydowanie za gubernatorem Jima Justice-demokrata, który stał się republikaninem, którego zmiana partii odzwierciedla partyzanckie wyrównanie państwa.Jest przeciwko rep. Alexowi Mooneyowi, członkowi House Freedom Caucus z silnym poparciem z klubu dla akcji wzrostu, który wraz z super alianckim Super PAC ogłosiłZebranie prawie 13,6 miliona dolarówpoprzeć jego ofertę.Sprawiedliwość, którauniesionywięcej pieniędzy niż Mooney w drugim kwartale, ale szlakpieniądze do ręki, może również mieć dużo pomocy zewnętrznej.Republikanie narodowi postrzegają popularnego gubernatora i sojusznika Trumpa jako bardziej budzącej grozę opcją podjęcia Manchina - a demokratyczne ataki na sprawiedliwość wskazują, że się zgadzają.Mooney, pięciokrotny członek Izby, który wcześniej służył w legislaturze Maryland, nie zaczyna się od tego samego uznania w całym stanie.

Poparcie Trumpa może być kluczem do stanu, który wygrał o prawie 40 punktów w 2020 r. Były prezydent zasugerował, aby Mooneyowi, że kongresmen raczej nie odzyska poparcia,CNN zgłosił.Ale niezależnie od tego, który republikanin wyłania się na szczycie, Mancin - który wygrał reelekcję o zaledwie 3 punkty w 2018 r. Przeciwko rozczarowującym pretendentowi - będzie gotowy na trudny wyścig, jeśli ucieknie.Nikt prawdopodobnie nie ukradnie miejsca „najbardziej prawdopodobnego” z Zachodniej Wirginii w najbliższym czasie.

2. Montana

Obecny: Demokrata Jon Tester

Republikanie narodowi wylądowali na kandydata, który ich zdaniem może pokonać demokratyczny senator Jon Tester w prawdopodobnie ich drugiej najlepszej okazji do odbioru.Była pieczęć marynarki wojennejTim SheehyPod koniec czerwca rozpoczął swoją kampanię, szybko podnosząc poparcie gubernatora Grega Gianforte'a i rep. Ryana Zinke, a także senatorów z całego kraju.I chociaż niektóre z tych rekomendacji mogą nie curry w stosunku do wyborców w Montanie, są one mniej zamierzoną publicznością niż rep. Matt Rosendale, który przegrał z testerem w 2018 r. I oczekuje się, że rozpocznie własną ofertę Senatu.

Rosendale tylko wychowałokoło 443 000 $W drugim kwartale-dalekie od tego, co byłoby potrzebne do wyścigu na najwyższym poziomie-ale prawdopodobnie rozpocząłby podstawową z rozpoznawaniem nazwisk z poprzednich ofert w całym stanie.Członek Freedom Caucus mógłby skorzystać z pomocy politycznego ramienia klubu o rozwój, potencjalnie ustanawiając kolejny pojedynek między konserwatywną grupą przeciw podatkom i GOP zakładu, chociaż grupa niedawno wydawała się mniej zaangażowana.Podobnie jak w Zachodniej Wirginii, pojawia się były prezydent - na razie współpraca z przywództwem Senatu.Chociaż prowadził kampanię na rzecz Rosendale w wyścigu w 2018 roku, Trump niedawno powiedział kongresmenowi, że nie odzyska poparcia,CNN zgłosił.

Ten prawdopodobnie kontrowersyjny podstawowy sprawdziłby również zdolność krajowego GOP do dostrzeżenia preferowanego kandydata do wyborów powszechnych.Demokraci już rzucają się na Sheehy jako zamożny przeszczep i kwestionują jego Bona Fidesa ranczera, wykorzystując atak, którego skutecznie użyli przeciwko Rosendale pięć lat temu.Marka testera jako działającego rolnika brudnego pomógł mu przeciwstawić się stronniczości państwa w przeszłości i podniósł imponującą5 milionów dolaróww drugim kwartale.

3. Ohio

Obecny: Demokrata Sherrod Brown

The 10 Senate seats most likely to flip in 2024 | CNN Politics (3)

Republikańskie podstawowe, aby zmierzyć się z demokratycznym senatorem Sherrodem BrownSekretarz stanu Ohio Frank Larose.W przeciwieństwie do dwóch innych stanów Trumpa z demokratycznymi obecnymi, którzy na szczycie tej listy, republikanie narodowi pozostają neutralni w tej podstawie.

Biznesmen Bernie Moreno, który otrzymał ciepłe skinienie od Trumpa i ma wsparcie senatora J.D. Vance'a, wychował prawie2,3 miliona dolaróww drugim kwartale.Senator Stan Matt Dolan, który zajął trzecie miejsce w zeszłym roku głównym po uruchomieniu konserwatystów poza Trump Lane, również jest w wyścigu.Okaże się, czy Dolan może wygrać podstawową pozycję, ale z rodziną, która jest właścicielem drużyny baseballowej Cleveland Guardians, ma wiele zasobów do wypróbowania i jest już w telewizji z reklamamio granicyIWyświetlanie wsparcia szeryfa.NApożyczoneJego kampania 1 milion dolarów i zebrała 320 000 USD w drugim kwartale.

Larose nie ma tych osobistych zasobów, ale ma rozpoznawanie nazwisk jako wybrany przez stan urzędnik, który zdobył reelekcję o 20 punktów w zeszłym roku.Tydzień po rozpoczęciu kampanii i przed obiadem w Trump's Bedminster, New Jersey, klubie golfowym z prawodawcami Ohio, odwrócił swoją decyzję o nie poparciu w wyścigu prezydenckim z powodu swojej roli urzędnika wyborczego i poparł byłego prezydenta, zauważającym byłego prezydenta, zauważającże „nie zgadzają się na każdy punkt stylu lub substancji”.Larose jest także wybitnym graczem w tegorocznychBitwa o prawa do aborcjiW Ohio - problem, który mógłby uruchomić w GOP Primary.Pcha sierpniową kartę do głosowania, która utrudniłaby zmianę konstytucji państwowej, którą przyznał, ma na celu odepchnięcie innejListopadowy środek do głosowaniaTo zakryłoby prawa do aborcji w Konstytucji.

Tymczasem brąz5 milionów dolaróww drugim kwartale.Dzięki silnej ekonomicznej sumie populistycznej senator ma tutaj historię wygrania, ale coraz bardziej po prawej zmianie państwa czyni go wysoce konkurencyjnym terytorium niezależnie od tego, które powstaje republikanin.

4. Arizona

Obecny: niezależny Kyrsten Sinema

The 10 Senate seats most likely to flip in 2024 | CNN Politics (4)

Zapytaj każdego stratega politycznego o Arizonę, a reakcja jest na ogół wzruszeniem ramion.W tym wysoce konkurencyjnym państwie pozostaje wiele niewiadomych-wśród nich, czy obecny, niezależny od demokratyczny senator Kyrsten Sinema, ubiegał się o reelekcję.Ma już pretendenta po lewej stronie.Demokratyczny przedstawiciel Ruben Gallego wychował3,1 miliona dolarów-Prawie podwójnie to, co Sinema zrobiła w drugim kwartale, chociaż wciąż ma zdrową przewagę gotówką z około 10,8 miliona dolarów w banku.

Od tego czasu strona GOP była stosunkowo cichaSzeryf hrabstwa Pinal Mark Lamb, który w tym kwartale zebrał około 600 000 USD, ogłosił swoją ofertę na początku tego roku.Ale wszystkie oczy są nadal nieudane gubernatorskie nominowane w 2022 r. Kari Lake, aby sprawdzić, czy kandyduje do Senatu.Po spędzeniu do tej pory większości roku, rzucając wyzwanie jej przegranej w 2022 r., Lake była zajęta przytulaniem jeszcze bliżej Trumpa.W zeszłym miesiącu pojawiła się przed sądem w jego federalnym oskarżeniu w Miami, a niedawno zaskoczyła go w Iowa.Narodowi republikanie nie angażują się tutaj teraz, ale Retoryka teorii spiskowej wyborczej jeziora nie jest przesłaniem, którego szukają w prezydenta stanu Joe Biden, wąsko odwróconym w 2020 roku. Jezioro spotkało się jednak z NRSC i iDaines niedawno powiedziałWiadomości CBSByła otwarta na jego przesłanie o znaczeniu skupienia się na przyszłości.

Nie zobaczy się jednak, czy zmienia swoją melodię publicznie.Jej najlepszym strzałem może być, jeśli jest to wyścig trójstronny, a Gallego i Sinema kończą głosy.Ale biorąc pod uwagę czerwony pochylenie tego niedawno fioletowego stanu, Arizona pozostaje na czwartym miejscu pomimo niepewnej dziedziny kandydata.

5. Nevada

Obecny: Demokrata Jacky Rosen

The 10 Senate seats most likely to flip in 2024 | CNN Politics (5)

Republikanie powitali emerytowanego kapitana armiiSam BrownW wyścigu, aby zmierzyć się z Demokratycznym senatorem Jacky Rosen, a Daines wysyła dla niego e -mail z pozyskiwania funduszy wkrótce po ogłoszeniu swojej kandydatury w połowie lipca.Brown nie będzie jednak miał wyścigu do siebie.

Były asemblyman stanowyJim Marchantkandyduje na Senat GOP po przegraniu zeszłorocznego wyścigu Sekretarza Stanu.W 2020 r. Przegrał także wybory powszechne w amerykańskim domu, ale jego kampania szybko wskazała swoje główne osiągnięcia w zatrzasku Browna w wyścigu.(Brown przegrał zeszłoroczną nominację do Senatu o ponad 20 punktów.) Marchant tylko się podniósł112 000 $W drugim kwartale i spalił ponad połowę, pozostawiając go 43 000 $.

Podczas gdy republikanie narodowi postrzegają słabe zbieranie funduszy Marchanta i popieranie teorii spiskowych Trumpa jako odpowiedzialności, okaże się, czy główni wyborcy poczują się inaczej.Amerykanie dla dobrobytu akcji, wspierana przez Kocha Grupa, wspierała Browna w zeszłym tygodniu.Ten wyścig będzie kolejnym kluczowym testem, w jakim krajowym GOP jest skłonny zrobić, aby pomóc preferowanym kandydatom zabezpieczyć nominację.

Ale nawet jeśli odniosą sukces, Brown - który przeprowadził się do stanu w 2018 r. - pozostaje stosunkowo niesprawdzony.Poważnie spalony przez eksplozję przydrożnej bomby w Afganistanie, pochyla się w służbie wojskowej i próbuje związać Rosen - który służył jednej semestrze w Izbie Stanów Zjednoczonych, zanim został wybrany do Senatu w 2018 r. - do Waszyngtonu.Rosen wychował2,7 miliona dolaróww drugim kwartale i będzie ubiegał się na drugą kadencję w stanie Biden z około dwoma punktami w 2020 r.

6. Wisconsin

Obecny: Demokrata Tammy Baldwin

The 10 Senate seats most likely to flip in 2024 | CNN Politics (6)

Republikanie nadal nie mają najlepszego rekruta, który zmierzy się z demokratycznym senatorem Tammy BaldwinRep. Mike Gallagherprzekazał wyścig.Oglądają jednak dwóch biznesmenów, którzy mogą mieć zdolność do samodzielnego finansowania: Eric Hovde, który stracił nominację do Senatu Republikańskiego w 2012 r., Oraz Scott Mayer, który nigdy wcześniej nie kandydował na urząd.Tymczasem Rep. Tom Tiffany w wysokości 114 000 $ w drugim kwartale nie sugeruje, że przygotowuje się do biegu w całym stanie.Kontrowersyjny były szeryf hrabstwa Milwaukee, David Clarke, powiedział, że jakakolwiek decyzja nie nadejdzie wkrótce.Był najbardziej znanym potencjalnym kandydatem GOP wAnkaieta Marquette University Law SchoolW zeszłym miesiącu, ale prawdopodobnie stanowiłby problemy dla GOP jako nominowanego w stanie Biden wąsko przeniesionym.

Na razie Baldwin ma wyścig w dużej mierze dla siebie.W drugim kwartale zebrała 3,3 miliona dolarów, chociaż każda przewaga gotówkowa może zniknąć, gdyby skończyła się w obliczu samozadowolenia.Spośród zarejestrowanych wyborców 40% postrzegało ją pozytywnie w tej ankiecie Marquette, podczas gdy 37% postrzegało ją niekorzystnie, a 22% nie słyszało wystarczająco dużo, aby mieć opinię, co sugeruje, że ma miejsce, aby przywrócić się do wyborców, gdy biegnie na trzecią kadencję.Jej wąsko pozytywna ocena uprzywilejowania może nie wydawać się niezwykle imponująca dla dwukrotnego zasiedziałego, ale GOP senator Ron Johnson, który wygrał Reelection zeszłej jesieni, byłForing gorzejW tym momencie cyklu dwa lata temu.

7. Pensylwania

Obecny: Demokrata Bob Casey

The 10 Senate seats most likely to flip in 2024 | CNN Politics (7)

Pensylwania przesuwa się o jedno miejsce w rankingu w tym miesiącu.Republikanie uniknęli kuli, kiedySenator Stan Doug Mastriano, najbardziej znany stanowy zaprzeczający wyborczy i nie udało się nominować gubernatorskiego 2022 r., Zdecydował się późno, może nie kandydować na Senat GOP, aby zmierzyć się z demokratycznym senatorem Bobem Bobem Caseyem, pozostawiając Dave'a McCormicka GOP.Były dyrektor ds. Funduszu hedgingowego, który przegrał zeszłoroczną nominację do Senatu na rzecz Mehmet Oz, przyniósłby do wyścigu ogromne zasoby osobiste-atrakcyjna perspektywa, ponieważ GOP próbuje odejść trzy-okresowy zasadnik, który pochodzi ze znanego znanegoRodzina Pensylwanii.(Ojciec Casey był dwukrotnym gubernatorem).

Dzięki zdolności do samodzielnego finansowania, McCormick nie wydaje się spieszyć się, aby ogłosić, chociaż już podniósł poparcie od Amerykanów o dobrobyt.Nawet jeśli nie ma konkurencyjnego podstawowego, mógłby mieć zobowiązania z ostatniego - kiedy skręcił w nadziei na uzyskanie poparcia Trumpa - to może kosztować go wśród wyborców podmiejskich w wyborach powszechnych.

Mimo to Casey jest w trudniejszych wyborach niż w 2018 r., Kiedy zdobył reelekcję o 13 punktów przeciwko twardej kongresmenowi.Zebrał w drugim kwartale zdrowe 4 miliony dolarów i, według oficjalnej funkcji, tworzyłprzemówieniao zwalczaniu „agresji gospodarczej” Chin - która prawdopodobnie będzie kluczowym elementem wyścigu, jeśli McCormick będzie działał.Biden wygrał ten stan o około punkt w 2020 roku i wrócił w zeszłym tygodniuJego 27. wizytaOd czasu objęcia urzędu podkreślając konkurencyjność darni w 2024 r.

8.Rak drogowy

Obecny: Demokrata Debbie Stabenow (na emeryturze)

The 10 Senate seats most likely to flip in 2024 | CNN Politics (8)

MICHIGAN - Otwarta mandat z Demokratycznym senatorem Debbie Stabenow na emeryturze - uderza o jedno miejsce w rankingu w tym miesiącu, handlując miejscami z Pensylwanii.Chociaż otwarte miejsca często mogą być trudniejsze do obrony, Demokraci czują się przyzwoici z tego powodu ze względu na dobre wyniki partii tutaj zeszłej jesieniReprezentant.el in Slotkin, która ogłosiła swoją ofertę na początku tego roku, jest przetestowanym kandydatem i silnym zbiorem funduszy.(W drugim kwartale zebrała 2,8 miliona dolarów.) Przyczyniając się do tego optymizmu, jest fakt, że republikanie nie wylądowali najwyższego kandydata.

Mają nadzieję, że albo wiceprzewodniczący nowojorskiej giełdy, John Tuttle lub były przedstawiciel Mike Rogers, który odkrył ofertę prezydencką, wejdzie na wyścig później tego lata.Były przedstawiciel GOP, Peter Meijer, wciąż tam jest, ale po przegranej w zeszłym roku w ubiegłym roku w głosowaniu za oskarżeniem Trumpa, trudno zobaczyć, jak wygrał nominację republikańską.

Slotkin ma wyraźny start, ale nie ma dla siebie głównej.Aktor Hill Harper- z sławy „CSI: NY” i „The Good Doctor” - ogłosił swoją kandydaturę na początku tego miesiąca, próbując rzucić swój brak doświadczenia politycznego jako przewagę.„Nie jestem politykiem”, powiedział Laura Coates o „CNN Tonight” w dniu, w którym się uruchomił, zrzucając swoją starą kolegę z klasy Harvard Law-byłego prezydenta Baracka Obamę-jako kogoś, kto dotarł do Senatu w otwartym-siedzenie podstawowe.Ale przyznał trudność w slotkinie.„To ogromne wyzwanie” - powiedział.

9. Teksas

Obecny: Republikański Ted Cruz

The 10 Senate seats most likely to flip in 2024 | CNN Politics (9)

Demokraci nie mają teraz jednego, ale dwóch wybitnych kandydatów próbujących pokonać republikański senator Ted Cruz.Jeśli historia jest jakąkolwiek wskazówką, wielkie imię jest dalekie od wystarczającej ilości.Ale Demokraci są pod tym wrażeniemRep. Colin AllredZebrał już więcej pieniędzy w tym momencie cyklu niż Beto O’Rourke, kiedy próbował wziąć udział w Cruz w 2018 roku. Allred zebrał 6,2 miliona dolarów i przeniósł ponad 2 miliony dolarów z kampanii domowej.Były gracz NFL wycina umiarkowany profil-reklamował poprzednie poparcie zarówno z Izby Handlowej, jak i AFL-CIO-i po raz pierwszy przyszedł do domu, odsuwając republikana w 2018 roku.

Senator stanu Roland Gutierrez, który reprezentuje Uvalde, ogłosił swoją kampanię w lipcu,reklamując swoje przywództwoW następstwie śmiertelnej strzelaniny szkolnej w 2022 r. I wzywając „zaniedbanie wiejskiego Teksasu”.Trump wygrał około sześciu punktów w Teksasie, który był nieuchwytnym celem dla Demokratów i prawdopodobnie będzie wyzwaniem pod górę w przyszłym roku.Ale biorąc pod uwagę kandydatów - zwłaszcza pozyskiwanie funduszy Allreda - jest to bardziej konkurencyjne z dwóch demokratycznych możliwości ofensywnych na tej liście.

10. Floryda

Obecny: Republikański Rick Scott

The 10 Senate seats most likely to flip in 2024 | CNN Politics (10)

Floryda stanowi jedyną inną realistyczną szansę dla Demokratów, aby odrzucić republikanin.Ale potrzebują do tego silnego kandydata i prawdopodobnie z obfitymi zasobami.GOP Senator Ricka Scotta - i jego zdolność do uzupełniania swoich kasetek własnymi pieniędzmi - jest zniechęcająca, szczególnie w stanie, które w ostatnich latach jest bardziej czerwone.Mimo to właściwy demokrata może wykorzystać dynamikę roku prezydenckiego, aby uczynić to wyścigiem.

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Rob Wisoky

Last Updated: 10/08/2023

Views: 6358

Rating: 4.8 / 5 (68 voted)

Reviews: 91% of readers found this page helpful

Author information

Name: Rob Wisoky

Birthday: 1994-09-30

Address: 5789 Michel Vista, West Domenic, OR 80464-9452

Phone: +97313824072371

Job: Education Orchestrator

Hobby: Lockpicking, Crocheting, Baton twirling, Video gaming, Jogging, Whittling, Model building

Introduction: My name is Rob Wisoky, I am a smiling, helpful, encouraging, zealous, energetic, faithful, fantastic person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.